- Do produkcji desek wykorzystywane jest jedynie wysokogatunkowe, wyselekcjonowane drewno, nie pochodzące z odpadów. Dzięki temu występuje wysoka powtarzalność parametrów technicznych, co gwarantuje długowieczność ogrodzenia.
- Każda deska ProDeck przechodzi indywidualny proces szczotkowania, nadający jej unikatowy wygląd oraz właściwości antypoślizgowe. W przypadku desek nieszczotkowanych na powierzchni mogą pojawić się nieestetyczne zarysowania. Szlifowanie będące alternatywą dla szczotkowania, powoduje zmatowienie desek i może być nietrwałe.
- Deski kompozytowe ProDeck zawierają ponad 10% dodatków poprawiających właściwości. Dzięki temu nasze produkty są odporne na:
  niskie temperatury,
  promieniowanie UV A i B,
  działanie czynników atmosferycznych,
  działanie grzybów i porostów,
  uszkodzenia mechaniczne,
  są niepalne
 
- System kompozytowy ProDeck został poddany serii kilkudziesięciu badań w akredytowanych laboratoriach, co zaowocowało uzyskaniem atestów i certyfikatów, gwarantujących jakość i bezpieczeństwo użytkowania.
- Elementy montażowe wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Gwarantuje to najlepsze łączenie elementów systemu, które nie jest podatne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych.
- Deski nie pochodzą z importu. Dzięki produkcji w Polsce oferujemy najwyższej jakości wyroby, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.
- Realizowane są indywidualne zamówienia na niestandardowe wymiary desek.
- Prodeck jest najbardziej doświadczoną firmą produkującą kompozyt WPC w Polsce.
Wymiary :
    Szerokość: 16,7 cm
    Wysokość: 1,8 cm
    Długość: 240 cm
Kolorystyka :
    Orzech
    Kasztan
    Platyna
    Antracyt
System :
    klasa Premium
    system pióro - wpust
    deski mogą być szczotkowane lub ze strukturą drewna
    zawartość wysokogatunkowego drewna: 45%
    zawartość PVC: 45%
    zawartość dodatków ulepszających: 10%
    gwarancja na gnicie i butwienie: 25 lat
    przeznaczenie: ogrodzeniowe deski do montażu poziomego